(098) 262-11-12

(093) 092-11-12

Замовити дзвінок

Будь ласка, заповніть контактну інформацію, і ми зв'яжемося з Вами протягом 20 хвилин в робочий час

Залишити відгук

Ваше ім'я

Ваш телефон або адреса ел. пошти

повідомлення *

Вхід

Немає облікового запису?

Реєстрація

Ввійти як користувач

Договір публічної оферти

 1. Основні терміни
  1. Покупець - будь-яка дієздатна фізична, юридична особа, фізична особа-підприємець, згідно чинного українського законодавства, що відвідали Веб-сайт https://ditto.ua/ і мають намір придбати той чи інший Товар.
  2. Продавець — юридична особа або фізична особа-підприємець, товар яких розміщений в Інтернет-магазині.
  3. Інтернет-магазин - Веб-сайт, розташований в мережі інтернет за адресою ditto.ua, де представлені Товари, пропоновані Продавцем для придбання, а також умови оплати і доставки Товарів Покупцям.
  4. Веб-сайтhttps://ditto.ua/.
  5. Товар - сумки, аксесуари та інші товари, представлені до продажу на Веб-сайті Продавця.
  6. Замовлення - належним чином оформлений запит Покупця на придбання і доставку за вказаною Покупцем адресою Товарів, обраних на Веб-сайті.
 2. Загальні положення
  1. Продавець здійснює продаж Товарів через Інтернет-магазин за адресою https://ditto.ua/.
  2. Замовляючи Товари через Інтернет-магазин, Покупець погоджується з умовами продажу Товарів, викладеними нижче (далі - Умови продажу товарів).
  3. Ці Умови продажу товарів, а також інформація про товар, представлена на Веб-сайті, є публічною офертою, відповідно до ст. 633 Цивільного кодексу України.
  4. Ці умови можуть бути змінені Продавцем в односторонньому порядку без повідомлення Покупця. Нова редакція Умов набуває чинності з моменту її опублікування на Веб-сайті, якщо не буде передбачено інше.
  5. Договір роздрібної купівлі-продажу Товару вважається укладеним з моменту оформлення Покупцем Замовлення. Договір вважається виконаним з моменту передачі Продавцем Товару кур'єрській службі для доставки Покупцеві.
  6. Повідомляючи Продавцю свій e-mail і номер телефону, Покупець дає згоду на використання зазначених засобів зв'язку Продавцем. Здійснюючи Замовлення, Покупець погоджується з тим, що Продавець може доручити виконання Договору третій особі, при цьому залишаючись відповідальним за його виконання.
 3. Предмет угоди
  1. Предметом Угоди є надання можливості Покупцеві купувати для особистих, сімейних, домашніх і інших потреб, не пов'язаних із здійсненням підприємницької діяльності, Товари, представлені в каталозі Інтернет-магазину за адресою https://ditto.ua/.
  2. Дана Угода поширюється на всі види Товарів і послуг, представлених на Веб-сайті, поки такі пропозиції з описом присутні в каталозі Інтернет-магазину.
 4. Реєстрація на Веб-сайті
  1. Реєстрація на Веб-сайті здійснюється за допомогою кнопки «Зареєструватися».
  2. Реєстрація на Веб-сайті не є обов'язковою для оформлення Замовлення.
  3. Продавець не несе відповідальності за точність і правильність інформації, що надається Користувачем при реєстрації.
 5. Товар та порядок здійснення покупки
  1. Продавець не забезпечує наявність на своєму складі Товарів, представлених на Веб-сайті. Супроводжуючі Товар фотографії є простими ілюстраціями до нього і можуть відрізнятися від фактичного зовнішнього вигляду Товару. Супроводжуючі Товар опису / характеристики не претендують на вичерпну інформативність і можуть містити друкарські помилки. Для уточнення інформації по Товару Покупець повинен звернутися до Продавця.
  2. У разі відсутності замовлених Покупцем Товарів на складі Продавця, останній має право виключити вказаний Товар із Замовлення / анулювати Замовлення Покупця, повідомивши про це Покупця шляхом направлення відповідного електронного повідомлення на адресу, вказану Покупцем при реєстрації.
  3. Покупець несе повну відповідальність за надання неправдивих відомостей, що спричинило за собою неможливість належного виконання Продавцем своїх зобов'язань перед Покупцем.
  4. У разі скасування повністю або частково передплаченого Замовлення вартість анульованого Товару повертається Продавцем Покупцю шляхом перекладу на банківську карту Покупця або через систему «Глобал Мані» кур'єрської служби «Нова пошта».
  5. Замовлення Покупця оформлюється відповідно до процедур, зазначених на Веб-сайті через додавання Товару в «Кошик» і кнопку «Оформити замовлення» або ж через кнопку «Купити в один клік».
 6. Доставка замовлення
  1. Товар доставляється кур'єрською службою «Нова пошта», можлива доставка іншими кур'єрами. Способи, а також вартість доставки Товарів вказані на Веб-сайті в розділі «Доставка і оплата».
  2. Обов'язок Продавця передати товар Покупцю вважається виконаним в момент отримання Покупцем відправлення, як цей момент визначається відповідно до діючих правил кур'єрської служби.
  3. При прийнятті Замовлення від кур'єра, Покупець зобов'язаний оглянути доставлений Товар і перевірити його на відповідність заявленій якості, асортименту та комплектності Товару, а також перевірити термін служби доставленого Товару і цілісність упаковки. У разі відсутності претензій до доставленому Товару, Покупець розписується в постачальних документах і оплачує Замовлення. Підпис в постачальних документах свідчить про те, що претензій до Товару Покупець не заявлено і Продавець повністю і належним чином виконав свій обов'язок щодо передачі Товару.
  4. Користувач розуміє і погоджується з тим, що здійснення доставки - окрема послуга, яка не є невід'ємною частиною придбаного Покупцем Товару, виконання якої закінчується в момент отримання Покупцем Товару і здійснення платежу за нього. Претензії до якості придбаного Товару, що виникли після отримання та оплати Товару, розглядаються відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів» та гарантійними зобов'язаннями Продавця. У зв'язку з цим придбання Товару з доставкою не дає Покупцеві право вимоги доставки придбаного Товару з метою гарантійного обслуговування або заміни, не дає можливості здійснювати гарантійне обслуговування або заміну Товару відправленного до Покупця і не має на увазі можливість повернення вартості доставки Товару у випадках, коли Покупець має право на повернення грошей за Товар як такого, відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів».
 7. Оплата товару
  1. Ціна товару вказується в гривнях і включає в себе податок на додану вартість у разі, якщо Продавець застосовує загальну систему оподаткування.
  2. Сума замовлення складається з вартості замовлених товарів.
  3. Ціна Товару вказується на Веб-сайті. Що стосується неправильного вказаної ціни замовленого Покупцем Товару, Продавець інформує про це Покупця для підтвердження Замовлення за виправленною ціною або анулювання Замовлення. При неможливості зв'язатися з Покупцем дане Замовлення вважається анульованим.
  4. Ціна Товару на Веб-сайті може бути змінена Продавцем в односторонньому порядку. При цьому ціна на замовлений Покупцем Товар зміні не підлягає.
  5. Оплата Товару здійснюється Покупцем:
   • готівковими коштами при одержанні Замовлення в сумі, що відповідає сумі Замовлення, зазначеної на Веб-сайті з урахуванням знижок;
   • безготівковими коштами з використанням банківських карт при оформленні Замовлення в сумі, що відповідає сумі Замовлення, зазначеної на Веб-сайті з урахуванням знижок.
  6. Продавець має право надавати знижки на Товари та встановлювати програму бонусів. Види знижок, бонусів, порядок і умови нарахування визначаються Продавцем самостійно і вказані на Сайті і можуть бути змінені Продавцем в односторонньому порядку.
 8. Повернення товару та грошових коштів
  1. Покупець має право відмовитися від отриманого Товару та розірвати Договір купівлі-продажу протягом 14 календарних днів з дня отримання Товару, не рахуючи дня покупки, за винятком Товарів, які не підлягають обміну та поверненню відповідно до Додатку № 3 до Постанови Кабінету Міністрів України від 19 березня 1994 № 172. Повертається товар, з усіма пломбами, ярликами повинен бути висланий Покупцем з відділення кур'єрської служби «Нова Пошта» з вкладенням наступних документів: власноруч заповнену заяву про повернення товару та ра рахункових документів на товар. Відправлення товарів здійснюється за рахунок Покупця.
  2. Повернення Товару належної якості можливий у випадку, якщо товар не використовувався, збережено його товарний вид, споживчі властивості, пломби, ярлики, а також збережений розрахунковий документ, виданий Покупцеві разом з проданим товаром.
  3. При відмові Покупця від Товару згідно п.8.2. Продавець повертає йому вартість повернутого Товару, протягом 30 днів з дати надходження повернутого Товару на склад Продавця разом з заповненим Покупцем заявою на повернення. Повернення грошових коштів вартості Товару здійснюється виключно особі, зазначеній в замовленні на Товар, за умови надання такою особою копії його (її) національного паспорта, ідентифікаційного коду та квитанції про оплату Товару, за який повертаються кошти. У разі, якщо Покупець в замовленні вказав невірні дані, або не надав для повернення грошових коштів всі документи, перераховані вище, Продавець залишає за собою право відмовити такому Покупцеві в поверненні коштів.
  4. Повернення Товару неналежної якості:
   • під товаром неналежної якості мається на увазі товар, який несправний і не може забезпечити виконання своїх функціональних якостей. Отриманий Товар повинен відповідати опису на Веб-сайті. Відмінність елементів дизайну, або оформлення від заявлених в описі на Веб-сайті не є ознакою неналежної якості Товару та / або неможливості використання його за призначенням.
  5. Зовнішній вигляд і комплектність Товару, а також комплектність усього Замовлення повинні бути перевірені Одержувачем в момент доставки Товару.
  6. Після отримання Замовлення претензії до зовнішніх дефектів товару, його кількості, комплектності та товарного вигляду не приймаються.
  7. Якщо Покупцеві був переданий Товар неналежної якості та інше не було заздалегідь обумовлено Продавцем, Покупець має право скористатися положеннями ст. 8 «Права споживача у разі придбання ним товару неналежної якості» Закону України «Про захист прав споживачів».
  8. Вимоги про повернення сплаченої за товар грошової суми підлягають задоволенню протягом 30 днів з дня пред'явлення відповідної вимоги (п. 4 ст. 12 Закону України «Про захист прав споживачів»).
  9. Повернення грошових коштів здійснюється за допомогою повернення вартості оплаченого Товару банківським переказом (через ПриватБанк), а також шляхом перерахування на банківську карту (карта повинна бути емітована на території України; валюта карти - гривня). Спосіб повинен бути зазначений у відповідному полі заяви на повернення Товару.
  10. Гарантійний термін на Товари становить 30 днів, а на портфелі зі шкіри - 60 днів.
  11. Продавець не відповідає за недоліки Товару, якщо вони виникли після його передачі Покупцеві внаслідок порушення Покупцем правил користування або зберігання товару, дій третіх осіб, або непереборної сили.
 9. Відповідальність
  1. Продавець не несе відповідальності за шкоду, заподіяну Покупцеві внаслідок неналежного використання Товарів, придбаних в Інтернет-магазині.
 10. Конфіденційність і захист інформації
  1. Персональні дані Покупця обробляється відповідно до Закону України від 01 червня 2010 № 2297-VI «Про захист персональних даних».
  2. Особисті дані збираються виключно з метою дотримання вимог, що діють в сфері регулювання податкових відносин, відносин у сфері бухгалтерського обліку та відносин у сфері реклами. Термін зберігання і обробки персональних даних становить 5 років.
  3. Надаючи свої персональні дані при реєстрації на Веб-сайті, Покупець погоджується на їх обробку Продавцем, в тому числі і з метою просування Продавцем товарів та послуг.
  4. Продавець використовує персональні дані Покупця:
   • для реєстрації Покупця на Веб-сайті;
   • для виконання своїх зобов'язань перед Покупцем.
 11. Термін дії Публічної оферти
  1. Дана Публічна оферта вступає в силу з моменту його акцепту (прийняття) Покупцем, і діє до моменту відкликання акцепту Публічної оферти.
 12. Додаткові умови
  1. До відносин між Покупцем і Продавцем застосовуються положення законодавства України.
  2. У разі виникнення питань і претензій з боку Покупця він повинен звернутися до Продавця по телефону або іншим доступним способом. За виникненням суперечки сторони будуть намагатися вирішити шляхом переговорів, у разі недосягнення угоди суперечка буде передана на розгляд до судового органу відповідно до чинного законодавства України.
  3. Визнання судом недійсності будь-якого положення цієї Угоди не тягне за собою недійсність інших положень.


Реквізити продавця
ФОП Калініченко О.Д.
61202, м. Харків,
пр-т Л. Свободи, 35, кв. 41,
р/р 26007455033274, АТ "ОТП Банк"
МФО 300528
ЄДРПОУ 3297816134