Для лакованого взуття
Лакове взуття завжди виглядає респектабельно, презентабельно і ефектно. Однак, вона досить примхлива щодо вибору засобів по догляду за взуттям. Є деякі рекомендації щодо того, як треба носити лакове взуття, щоб не довелося її після відновлювати:
- дотримуйтесь температурного режиму. Таке взуття дуже чутлива до перепадів температур. При значеннях на градуснику нижче -5 градусів Цельсія або вище +25, краще не взувати ці туфлі - лакове покриття руйнуватиметься
- зберігайте правильно. Лакове взуття треба зберігати окремо, так, щоб один туфель не торкався до іншого. Обкладіть їх ватою, оберніть папером або розмістіть в різні чохли.
- остерігайтеся дощів. При надлишку води, покриття тьмяніє і втрачає привабливий вигляд.
Універсальні засоби по догляду, швидше за все не підійдуть, тому що засоби для лаковго взуття специфічні. У їх складі обов'язково повинен бути зволожуючий компонент, який не дозволить лаковому покриттю почати тріскатися або втрачати блиск. Зазвичай, це або вода, або спеціальні масла. Вони вбираються в поверхню, не руйнуючи її.
Щітки, навіть найм'якіші, використовувати не варто - вони можуть подряпати поверхню і новенька пара взуття втратить свій привабливий зовнішній вигляд.
«Розтяжки», які застосовують у разі, якщо взуття трохи замала або не "сіло", ні в якому разі не можна наносити на зовнішню частину туфель. Результат в даному випадку буде нульовим, так як лакована шкіра його не вбереться, а, отже, і не розшириться. Має сенс наносити такі засоби тільки на внутрішню частину.
Вибираючи засоби догляду за лаковим взуттям, звертайте особливу увагу на склад. Якщо ви не знаходите в ньому води або поживних масел, то, швидше за все, такий засіб тільки зіпсує вашу пару, а не буде доглядати за нею.
Щоденний догляд за лаковим взуттям включає в себе:
- очищення від забруднень і пилу;
- зволоження лакової поверхні;
- шліфування м'якою ганчіркою для більшого блиску.
Але пам'ятайте, що жоден з цих процесів не обійдеться без спеціального засобу для лакованого взуття.